Pucioasa a scos un punct cu Dinamo

0

* Echipa lui Sică Bârdeș a dat lovitura în prelungiri, prin Stere, cel care a restabilit egalitatea, în minutul 90+2

 

În etapa cu numărul 7 din această ediție de Liga a 3-a, FC Pucioasa a jucat pe teren propriu cu ACS FC Dinamo București. Echipa lui Mihai Iosif, fostul antrenor de la Rapid București, pornea favorită în partida de pe stadionul „Dumitru Tică Popescu”, grație parcursului din acest sezon. Deși Dinamo este o echipă nou promovată, a adunat mai multe puncte…

Citește mai multe pe: https://jurnaldb.ro/pucioasa-a-scos-un-punct-cu-dinamo/

Share.
Exit mobile version