FC Pucioasa a luat toate punctele în disputa cu ACS FC Dinamo București

0

FC Pucioasa a fost și ea victorioasă în campionat, săptămâna trecută. Pe arena „Dumitru Popescu Tică”, echipa antrenată de Vasile Bârdeș a depășit-o cu 3-1 pe ACS FC Dinamo București, într-un joc ce a contat pentru etapa a 7-a a play-out-ului Ligii 3.

În disputa cu bucureștenii, Pucioasa a controlat partida de la un capăt la altul, iar golurile au fost marcate de Enache, Ioniță și Stoica. Pentru oaspeți a punctat, în finalul primei reprize, Zamora.

În partida cu…

Citește mai multe pe: https://damboviteanul.com/2025/05/05/fc-pucioasa-a-luat-toate-punctele-in-disputa-cu-acs-fc-dinamo-bucuresti/

Similar Articles TEST

Share.
Exit mobile version