AVANSĂRI ÎN GRADUL PROFESIONAL URMĂTOR
Astăzi, la sediul Inspectoratului de Poliție Județean Vrancea, a avut loc o ședință festivă dedicată recunoașterii meritelor excepționale în activitatea profesională a celor 11 ofițeri de poliție și 13 agenți de poliție, care au fost avansați, cu ocazia Zilei Naționale a României, în următorul grad profesional, înainte de a îndeplini stagiul minim prevăzut.
Cu acest prilej, două distincții din partea Inspectorului…
Citește mai multe pe: https://www.monitoruldevrancea.ro/2024/12/12/ofiteri-si-agenti-de-politie-vranceni-avansati-in-grad-in-cadrul-unei-sedinte-festive/