Avansări în grad și premieri la Poliția Vrancea

0

Astăzi, la sediul Inspectoratului de Poliție Județean Vrancea, a avut loc o ședință festivă dedicată recunoașterii meritelor excepționale în activitatea profesională a celor 11 ofițeri de poliție și 13 agenți de poliție, care au fost avansați, cu ocazia Zilei Naționale a României, în următorul grad profesional, înainte de a îndeplini stagiul minim prevăzut. Cu acest prilej, două distincții din partea Inspectorului General al Poliției Române au fost oferite…

Citește mai multe pe: https://www.vrancea24.ro/avansari-in-grad-si-premieri-la-politia-vrancea/

Share.
Exit mobile version