Volei (f). Victorie ușoară în capitală

0

Sâmbătă, în etapa cu numărul 13 din Divizia A2 la volei feminin, echipa Clubului Sportiv Municipal Târgoviște a jucat în deplasare, pe terenul formației CTF Mihai I București. Formația târgovișteană începea meciul din postura de favorită, ținând cont de faptul că echipa gazdă este ultima clasată din Seria Est, fără victorie în acest sezon. Meciul a început perfect pentru CSM Târgoviște, care s-a impus în primul set cu 25-14. Echipa târgovișteană a oferit o…

Citește mai multe pe: https://jurnaldb.ro/volei-f-victorie-usoara-in-capitala/

Share.
Exit mobile version