Steaua a remizat, pe stadionul Ghencea, scor 1-1, cu Chindia Târgoviște, în etapa a 14-a din Liga a 2-a. Pentru bucureșteni a punctat Nacho Heras (minutul 39), în timp ce pentru dâmbovițeni a înscris Rareș Mihai (minutul 72).
În urma acestui rezultat, ”Militarii” au rămas singurii neînvinși din Liga a 2-a. Prima ocazie din acest meci le-a aparținut celor de la Steaua în minutul 17, când golgheterul Bogdan Chipirliu a reluat în bară din centrarea perfectă a lui…
Citește mai multe pe: https://www.ziardambovita.ro/vatavu-multumit-de-punctul-scos-in-ghencea/