Spitalul Județean de Urgență Târgu-Jiu este în doliu

0

Conducerea Spitalului Județean de Urgență Târgu-Jiu, angajații Serviciului Medicină Legală Gorj, cât și ceilalți angajați ai unității medicale deplâng stingerea din viață a Floricăi Cilibiu, fostă asistentă medicală (s-a pensionat în anul 2019).

Citește mai multe pe: https://igj.ro/actualitate/spitalul-judetean-de-urgenta-targu-jiu-este-in-doliu-2.html

Similar Articles TEST

Share.
Exit mobile version