Șoferul care a provocat accidentul din Argeș, în care doi tineri au murit, fusese sancționat de 21 de ori în 2 ani 0 By stirilenationale on October 5, 2024 Actualitate Distribuie Facebook Twitter Email WhatsApp Tragedie în județul Argeș. Doi tineri au murit… Citește mai multe pe: https://www.digi24.ro/stiri/accident-grav-din-cauza-vitezei-in-arges-un-tanar-de-22-de-ani-si-un-adolescent-de-15-ani-au-murit-2956833 Related
Oana Gheorghiu: Încercăm să facem nişte ghiduri miniştrilor să înţeleagă ce au voie şi ce nu au voie în relaţia cu o companie de stat / Chiar dacă statul este acţionar majoritar nu înseamnă că poate să se joace cu această companie