Rotaru, după meciul cu Spartak: „Să le dăm gratis un Aspenter suporterilor!”

0

Mihai Rotaru a vorbit imediat după meciul Universității Craiova cu Spartak Trnava, pierdut de olteni cu scorul de 4-3. Patronul „juveților” a glumit spunând că le va oferi suporterilor cadou o pastilă pentru inimă cu fiecare bilet vândut, pentru a face față evenimentelor neașteptate de pe teren.

Universitatea Craiova s-a calificat în play-off-ul Conference League, după ce a trecut de Spartak Trnava cu scorul de 6-4 la general. Oltenii au deschis scorul în…

Citește mai multe pe: https://www.pandurul.ro/articol/rotaru-dupa-meciul-cu-spartak-sa-le-dam-gratis-un-_186242.html

Similar Articles TEST

Share.
Exit mobile version