Rezultatele obținute de piloții ACS Odobești – secția moto, la „Cupa X MAN”

0

Comunicat de presă:

Piloții ATV ACS Odobești – secția moto au participat în acest weekend la competiția „Cupa X MAN”, organizată în localitatea Soveja, județul Vrancea. O cursă desfășurată pe 2 zile cu un traseu de 50 km și o zonă Trial (obstacole contra cronometru).

La categoria ATV – A, pilotul nostru Pascu Doru a obținut locul II general. La categoria ATV – C, pilotul nostru Ionuț Paul a obținut locul VIII general cu o jantă distrusă, cursă a fost…

Citește mai multe pe: https://www.monitoruldevrancea.ro/2024/11/12/rezultatele-obtinute-de-pilotii-acs-odobesti-sectia-moto-la-cupa-x-man/

Share.
Exit mobile version