În zilele de 2 și 3 noiembrie a.c., polițiștii din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Dâmbovița au continuat acțiunile pentru combaterea unor situații de risc, menținerea unui climat optim de ordine și siguranță publică și creșterea gradului de siguranță pe drumurile publice, dispozitivele curente fiind suplimentate.
Pe sectoarele de drum intens circulate și în zonele de interes, au fost desfășurate 13 acțiuni punctuale și institute 42 de filtre, fiind…
Citește mai multe pe: https://damboviteanul.com/2024/11/05/raziile-politistilor-damboviteni-au-lasat-fara-permis-36-de-soferi/