*La eveniment au fost prezenți lideri locali ai PSD, precum și candidații pentru funcțiile de senatori și deputați din județ
PSD Dâmbovița a dat startul campaniei electorale pentru alegerile parlamentare de pe 1 decembrie, organizând vineri, 1 noiembrie, un eveniment de lansare oficială. La eveniment au fost prezenți lideri locali ai PSD, precum și candidații pentru funcțiile de senatori și deputați din județ.
Printre participanți s-au numărat senatorul PSD Titus…
Citește mai multe pe: https://jurnaldb.ro/psd-dambovita-a-dat-startul-campaniei-electorale/