Primar: Vom lua măsuri cu cei care fură din cimitire

0

Un primar din Gorj anunță măsuri după ce o localnică s-a plâns că se fură din cimitir. Se întâmplă la Runcu, acolo unde o femeie acuză faptul că au fost furate flori din cimitir.

„Vom lua măsuri cu cei care fură din cimitire!”, a transmis primarul Adi Câmpeanu, pe o pagină de socializare.

Astăzi cimitirele au avut mai mulți vizitatori decât de obicei, pentru că a fost Sâmbăta Morților, zi de pomenire a celor plecați dintre noi.

Comuna Runcu are…

Citește mai multe pe: https://www.pandurul.ro/articol/primar-vom-lua-masuri-cu-cei-care-fura-din-cimitir_177742.html

Share.
Exit mobile version