O fetiţă de doi ani a murit, luni, după ce a căzut de la etaj, la o adresă din Sectorul 1 al Capitalei, informează News.ro. Poliţiştii au deschis o anchetă pentru a clarifica împrejurările în care a avut loc evenimentul.
Citește mai multe pe: https://www.digi24.ro/stiri/o-fetita-de-2-ani-a-murit-in-bucuresti-dupa-ce-a-cazut-de-la-etaj-3287099