S-a încheiat manșa retur a fazei semifinale a barajului de promovare în Liga 2, după ce trei jocuri din cele șapte disputate au avut nevoie de prelungiri, iar două dintre ele au ajuns până la lovituri de departajare, informează liga2.prosport.ro.
În urma rezultatelor înregistrate astăzi, 24 mai, în faza finală s-au calificat echipele: Unirea Braniștea, CS Dinamo București, AFC Odorheiu Secuiesc, CSM Olimpia Satu Mare, după 90 de minute, Vedița Colonești, după…
Citește mai multe pe: https://www.ziardambovita.ro/nebunie-in-semifinalele-pentru-promovare-in-liga-a-ii-a/