Mădălin Anghel, primul câștigător al concursului Chindia Târgoviște

0

Chindia Târgoviște și partenerul său, @kruk_romania, au organizat un concurs la pauza meciului cu CS Afumați, iar Mădălin Anghel a fost primul câștigător.

Clubul încurajează suporterii să arate ce înseamnă Chindia pentru ei și să participe la evenimentele organizate la meciurile de acasă, promovând implicarea comunității și mândria locală.

Citește mai multe pe: https://www.ziardambovita.ro/madalin-anghel-primul-castigator-al-concursului-chindia-targoviste/

Similar Articles TEST

Share.
Exit mobile version