Lasconi: candidez pentru cǎ vreau să dau o direcție acestei țări

0

“Candidez la Președinția României pentru că eu știu că se poate ca țara asta să fie una în care statul muncește pentru cetățean, nu doar cetățeanul pentru stat.”, spune Elena Lasconi pe pagina ei de Facebook. “Candidez pentru că înțeleg de ce oamenii s-au săturat de politicieni și nu mai au încredere. Candidez pentru că vreau să dau o direcție acestei țări, am viziune, am alături de mine oameni competenți și știu că putem să facem ceea ce românii merită. După 35 de ani, România poate fi condusă de un președinte care să asculte oamenii și să muncească pentru ei!”, concluzionează Lasconi

Share.
Exit mobile version