O altă echipă din Liga 2 se confruntă cu mari probleme în acest sezon. La CSM Focșani, noua echipă a lui Denis Brânzan și Gabriel Dodoi, jucătorii și stafful sunt neplătiți de aproape trei luni, iar președintele a renunțat la funcție.
CSM Focșani, nou-promovată în Liga 2, are mari probleme financiare. Ajunsă în premieră în eșalonul secund, în vara acestui an, echipa clubului municipiului reședință a județului Vrancea trece prin momente delicate nu…
Citește mai multe pe: https://www.pandurul.ro/articol/inca-un-club-din-liga-2-are-probleme-branzan-si-do_178125.html