Handbalistele din Târgu Jiu, învinse în ultima etapă a turului!

0

Echipa de handbal feminin a CSM Târgu Jiu a pierdut meciul din  prima etapă programată în  2025, scor 25-32, contra Gloriei Bistrița. Meciul disputat luni seara, în Sala Sporturilor din Târgu Jiu, a contat pentru etapa a 13-a, fiind și ultima etapă a turului din Liga Florilor MOL. 

La meciul disputat în Sala Sporturilor din Târgu Jiu au asistat peste 1000 de spectatori. Aceștia au avut parte de o partidă spectaculoasă între CSM Târgu Jiu și Gloria Bistrița,…

Citește mai multe pe: https://www.pandurul.ro/articol/handbalistele-din-targu-jiu-invinse-in-ultima-etap_179857.html

Share.
Exit mobile version