Gilortul  Cărbunești a încheiat anul cu o înfrângere

0

Gilortul Cărbunești a încheiat în deplasare meciurile oficiale din acest an. Gorjenii s-au deplasat la Filiași unde au fost învinși vineri de echipa locală cu scorul de 2-1.

Formația antrenată de Alex Stoica a pierdut în fața celor de la ACSO Filiași cu scorul de 1-2, în etapa cu numărul 15. În urma acestui rezultat, Gilortul încheie anul pe locul 7, cu 14 de puncte.

Partida dintre ACSO și Gilortul s-a disputat pe un teren greu, iar jucătorii au făcut…

Citește mai multe pe: https://www.pandurul.ro/articol/gilortul–carbunesti-a-incheiat-anul-cu-o-infrange_178982.html

Share.
Exit mobile version