Ordonanța de Urgență privind amnistia fiscală scapă persoanele fizice de până la 50% din datorii, plus accesoriile constând în dobânzi și penalități!
Potrivit Ordonanței de Urgență privind amnistia fiscală, pot beneficia de ştergerea a 50% din datoriile la stat persoanele fizice cu debite sub 5.000 de lei, restante la 31 august, respectiv 25% din cele mai mari de 5.000 de lei, precum şi a accesoriilor, constând în dobânzi şi penalităţi. Pentru a profita de…
Citește mai multe pe: https://www.ziardambovita.ro/fermierii-cu-datoriile-la-stat-mai-au-o-saptamana-la-dispozitie-pentru-a-beneficia-de-amnistia-fiscala/