Elena Lasconi 2025-04-20 19:07:06:

0

Cel mai frumos dar pe care îl putem primi este timpul pe care cei dragi ni-l dăruiesc! Vă mulțumesc, oameni buni, că și astăzi ați fost lângă mine! Fizic, dar și cu gândul! Atât timp cât mai suntem unii lângă alții, cât mai avem puterea să fim uniți, niciun obstacol care ni se așază în față nu este de netrecut!

Citește mai multe pe: https://www.facebook.com/100057026456960/posts/1198413028736234

Similar Articles TEST

Share.
Exit mobile version