Debut ,,infernal” pentru echipa de baschet

0

CSM Târgu Jiu și-a aflat programul din Liga Națională de Baschet Masculin. Gorjenii vor debuta pe teren propriu, pe 1 octombrie, cu vicecampioana României, CSM Oradea. Elevii lui Vanja Miljkovic vor juca și în etapa a doua, tot pe teren propriu, cu ocupanta locului 3 din sezonul trecut, CS Vâlcea 1924.
CSO Voluntari și Corona Brașov vor fi următoarele adversare ale alb-albaștrilor, care au patru meciuri în 10 zile.
Sezonul regulat se va desfășura în perioada 1 octombrie 2025…

Citește mai multe pe: https://www.gorjeanul.ro/debut-infernal-pentru-echipa-de-baschet/

Similar Articles TEST

Share.
Exit mobile version