Conducerea Colegiului Pedagogic din Târgoviște și-a dat demisia

0

*Cele trei membre ale echipei manageriale au părăsit instituția vizibil afectate, în timp ce o parte dintre profesori le-au aplaudat în semn de susținere

 

Conducerea Colegiului Național Pedagogic „Constantin Cantacuzino” din Târgoviște a demisionat ieri, pe fondul unei situații conflictuale apărute în cadrul școlii. Cele trei membre ale echipei manageriale au părăsit instituția vizibil afectate, în timp ce o parte dintre profesori le-au aplaudat în semn de…

Citește mai multe pe: https://jurnaldb.ro/conducerea-colegiului-pedagogic-din-targoviste-si-a-dat-demisia/

Similar Articles TEST

Share.
Exit mobile version