Nu mă pot declara un fan al actualului președinte al României, Nicușor Dan. Nu am eu încredere deplină în domnia sa. Este ceva care mă reține, un semn. Poate mă înșel. Rămâne de văzut. Dar, nu pot să trec cu vederea, să nu mă indigne comportamentul parlamentarilor de la Partidul Oamenilor Tineri și al celor de la SOS care s-au întors cu spatele în momentul în care președintele României a depus jurământul în fața celor două Camere Reunite. Un gest…
Citește mai multe pe: https://incomod-media.ro/2025/05/27/comentarii-la-rece-primele-sarmale-pentru-apropiatii-presedintelui/