Comentarii la rece. Contestarea alegerilor prezidențiale, un fâs fără miros!

0

Am început să bâjbâim în democrație. Nici măcar ca moldovenii nu am votat! Diaspora noastră a fost pe invers. Au votat românii din afara țării împotriva celor care luptă să ne bage în Schengen, l-au ales pe cel care spune că ăsta este un moft! Vorbim despre oameni plecați de acasă de ani și ani pentru a se căpătui, pentru a-și face ceva situație, avere, că nu se mai pune doar problema supraviețuirii!

Noi, cei din țară, ne luptăm cu problemele, cu…

Citește mai multe pe: https://incomod-media.ro/2024/11/27/comentarii-la-rece-contestarea-alegerilor-prezidentiale-un-fas-fara-miros/

Share.
Exit mobile version