Chindia s-a făcut de râs la Oradea

0

*Formația târgovișteană pornea drept favorită în meciul cu FC Bihor, la fel ca și în partida cu CSM Focșani, însă deznodământul a fost din nou unul negativ

 

În etapa cu numărul 16 din această ediție de Liga a 2-a, Chindia Târgoviște a jucat în deplasare, la Oradea, pe stadionul „Iuliu Bodola”, cu FC Bihor. Meciul era unul extrem de important pentru formația târgovișteană, care ar fi putut să se îndepărteze de zona periculoasă a clasamentului, dacă obținea…

Citește mai multe pe: https://jurnaldb.ro/chindia-s-a-facut-de-ras-la-oradea/

Share.
Exit mobile version