Un șofer din Vâlcea va plăti o amendă substanțială după ce și-a decorat BMW-ul cu leduri luminoase, ca pe un brad de Crăciun. Polițiștii care l-au oprit în trafic nu doar că l-au sancționat contravențional, dar i-au și ridicat certificatul de înmatriculare al mașinii, informează News.ro.
Un şofer de 25 de ani, din Vâlcea, a avut inedita idee de a-şi împodobi autoturismul în spirit de sărbătoare, aşa că a montat ghirlande luminoase cu led…
Citește mai multe pe: https://www.stiripesurse.ro/care-e-pretul-pe-care-l-a-platit-un-sofer-dupa-ce-si-a-impodobit-bolidul-de-craciun_3501479.html