Preşedintele interimar al PNL, Ilie Bolojan, a declarat luni că dacă mâine s-ar desființa toate Autoritățile Teritoriale de Ordine Publică “nu s-ar întâmpla absolut nimic” în ceea ce privește funcționarea instituțiilor statului. Bolojan spune că se pot face reduceri şi la nivel de primării.
Ilie Bolojan a declarat luni că şi la nivelul autorităţilor locale, inclusiv la nivelul consiliilor judeţene, există spaţii importante de reducere a…
Citește mai multe pe: https://www.pandurul.ro/articol/bolojan-vrea-sa-renunte-la-atop_184234.html