Bolojan vrea să renunțe la ATOP

0

Preşedintele interimar al PNL, Ilie Bolojan, a declarat luni că dacă mâine s-ar desființa toate Autoritățile Teritoriale de Ordine Publică  “nu s-ar întâmpla absolut nimic” în ceea ce privește funcționarea instituțiilor statului. Bolojan spune că se pot face reduceri şi la nivel de primării.  

Ilie Bolojan a declarat luni că şi la nivelul autorităţilor locale, inclusiv la nivelul consiliilor judeţene, există spaţii importante de reducere a…

Citește mai multe pe: https://www.pandurul.ro/articol/bolojan-vrea-sa-renunte-la-atop_184234.html

Similar Articles TEST

Share.
Exit mobile version