Ana Bărbosu, gimnasta din Focșani care a cucerit inimile românilor cu performanțele sale internaționale, demonstrează că excelența nu se oprește la sala de antrenament. După un an competițional spectaculos, încununat cu patru medalii la Leipzig — aur la sol, argint la bârnă și bronz la individual compus și paralele — și bronzul olimpic de la Paris 2024, Ana a încheiat cu succes și examenul de Bacalaureat.
Tânăra sportivă a obținut o medie generală remarcabilă de…
Citește mai multe pe: https://www.jurnaldevrancea.ro/ana-barbosu-campioana-la-bacalaureat-ce-note-a-luat-gimnasta-din-focsani/
