*Importanța colaborării și a proiectelor implementate în școlile din județ a fost centrul discuțiilor din cadrul activității
Casa Corpului Didactic Dâmbovița a găzduit o activitate metodică dedicată bibliotecarilor școlari din județ, în cadrul căreia s-au discutat proiectele și inițiativele desfășurate în instituțiile de învățământ. Evenimentul a fost organizat sub coordonarea directorului Casei Corpului Didactic, Monica Ilie, care a transmis mulțumiri…
Citește mai multe pe: https://jurnaldb.ro/activitate-metodica-pentru-bibliotecarii-scolari-din-judetul-dambovita/