Accident cu două mașini la Odobești

0

Alarma s-a dat ieri, în jurul orei 13:42, când autoritățile au fost alertate prin apel la 112 cu privire la producerea unui accident rutier pe DJ 701.

Pentru gestionarea situației, Inspectoratul pentru Situații de Urgență (ISU) Dâmbovița a mobilizat rapid o desfășurare importantă de forțe la fața locului: Detașamentul de Pompieri Titu a intervenit cu o autospecială de stingere dotată cu modul de descarcerare și o autospecială specializată pentru descarcerare; Garda de…

Citește mai multe pe: https://jurnaldb.ro/accident-cu-doua-masini-la-odobesti/

Share.
Exit mobile version