A fost semnată autorizația de construcție pentru reabilitarea și modernizarea Gării Adjud

0

Primarul municipiului Adjud, George Nica, a semnat, săptămâna trecută, autorizația de construcție pentru reabilitarea și modernizarea Gării Adjud, un proiect de investiții implementat de Compania Națională CFR Infrastructură, aflată în subordinea Ministerului Transporturilor și Infrastructurii.

Este încă o cărămidă importantă pusă la dezvoltarea Adjudului. Administrația locală va susține acest proiect prin toate demersurile necesare, astfel încât lucrările…

Citește mai multe pe: https://www.monitoruldevrancea.ro/2026/02/17/a-fost-semnata-autorizatia-de-constructie-pentru-reabilitarea-si-modernizarea-garii-adjud/

Share.
Exit mobile version