19 focșăneni, fără venitul minim garantat, pentru că n-au efectuat orele de muncă în folosul comunității

0

Facebook Primăria Municipiului Focșani:

19 focșăneni au rămas fără venitul minim de incluziune, pentru că nu au făcut muncă în folosul comunității. Primarul Cristi Valentin Misăilă a semnat, în luna februarie 2025, dispozițiile de suspendare a acordării venitului minim de incluziune pentru 19 cetățeni din Municipiul Focșani.

Suspendarea acordării ajutorului de incluziune a fost decisă pentru că persoanele în cauză nu și-au îndeplinit în luna februarie…

Citește mai multe pe: https://www.monitoruldevrancea.ro/2025/03/07/19-focsaneni-fara-venitul-minim-garantat-pentru-ca-n-au-efectuat-orele-de-munca-in-folosul-comunitatii/

Similar Articles TEST

Share.
Exit mobile version