Cazul unui elev de clasa a III-a din județul Dâmbovița, acuzat că ar avea un comportament agresiv față de colegi dar și față de profesori, mutat la a treia școală, a creat o situație cel puțin inedită. Potrivit surselor Edupedu.ro, de câteva zile, copilul vine la școală dar este singur nu doar în clasă, ci și în școală, pentru că niciun părinte nu mai vrea să își trimită copilul la ore. Se întâmplă la școala din Valea Voievozilor, comuna Răzvad….
Citește mai multe pe: https://www.edupedu.ro/un-elev-de-clasa-a-iii-a-din-judetul-dambovita-mutat-la-trei-scoli-pe-motiv-ca-ar-fi-agresiv-invata-singur-in-actuala-scoala-parintii-elevilor-protesteaza-si-refuza-sa-isi-aduca-la-scoala-copiii-d/
Related