Cu ocazia Zilei Justiției, senatorul AUR Ciprian Iacob a transmis un mesaj de felicitare și mulțumire pentru toți cei care slujesc pentru Dreptate și Adevăr, pentru menținerea societății în care trăim în parametrii normalității.
„Adresez sincere mulțumiri tuturor celor care, prin asiduitatea și abnegația lor, contribuie la edificarea unei justiții integre și contemporane. Munca dumneavoastră constituie temelia pe care se construiește încrederea…
Citește mai multe pe: https://incomod-media.ro/2025/07/06/senator-ciprian-iacob-justitia-nu-reprezinta-doar-un-pilon-al-statului-de-drept-ci-si-un-garant-al-demnitatii-umane/