NAȚIONALA DE BASCHET SUB 20 DE ANI RĂMÂNE ÎN ELITĂ. CĂTĂLIN TĂNASE, ÎN DELEGAȚIA ROMÂNIEI

0

Echipa națională de baschet Under 20 a României a încheiat parcursul la Campionatul European desfășurat la Heraklion, Grecia și revine în țară după un meci disputat cu Belgia, încheiat cu scorul 74-62. După un parcurs dificil, cu adversari redutabili, echipa României și-a îndeplinit obiectivul și va continua să reprezinte România în elita baschetului european, după ce și-a asigurat matematic rămânerea în Divizia A a Campionatului European încă din meciul cu…

Citește mai multe pe: https://www.ziardambovita.ro/nationala-de-baschet-sub-20-de-ani-ramane-in-elita-catalin-tanase-in-delegatia-romaniei/

Similar Articles TEST

Share.
Exit mobile version