„Clubul minților deschise” intră într-o nouă etapă, la Muzeul Județean Gorj „Alexandru Ștefulescu”, în urma obținerii unei finanțări, prin programul Erasmus+, Acțiunea Cheie 1 – Educația Adulților.
Citește mai multe pe: https://gorjeanul.ro/muzeul-judetean-gorj-a-lansat-proiectul-clubul-mintilor-deschise-2-0/