Găman, iritat după succesul cu Gilortul 2: ,,Se dau prime împotriva noastră”

0

Atmosferă încordată pe Stadionul Municipal ,,Constantina Diță” după succesul din runda a opta a Ligii 4. CSM Târgu Jiu a învins-o pe Gilortul 2, cu 3-0, dar antrenorul gazdelor, Mario Găman, a avut un discurs acid la finalul confruntării. Tehnicianul ar fi fost informat că trupa din Târgu Cărbunești a venit cu formația de Liga a 3-a la meci, tocmai pentru că ar fi avut promise prime de la o contracandidată la câștigarea campionatului județean. Din schimbul de replici…

Citește mai multe pe: https://gorjeanul.ro/gaman-iritat-dupa-succesul-cu-gilortul-2-se-dau-prime-impotriva-noastra/

Share.
Exit mobile version