Ciolacu: „Am vorbit cu Băluţă şi i-am spus că nu este permis ce se întâmplă. Nu a câştigat nimeni” 0 By stirilenationale on October 20, 2024 Politică Distribuie Facebook Twitter Email WhatsApp Marcel Ciolacu a declarat… Citește mai multe pe: https://www.digi24.ro/stiri/actualitate/ciolacu-am-vorbit-cu-baluta-si-i-am-spus-ca-nu-este-permis-ce-se-intampla-nu-a-castigat-nimeni-2969039 Related
Orban, despre intrarea în recesiune tehnică: „N-ar trebui să sperie pe nimeni/ Este posibil să avem o creștere economică mai mare decât cea estimată”
Ripostă din Guvern la adresa lui Marcel Ciolacu: „România a fost dusă în gard de economistul nostru minune de la Buzău și gașca lui”
Prima reacție a lui Bolojan după ce secretarul general al Guvernului a comparat tăierile de posturi cu Auschwitz
Sorin Grindeanu, atacuri la premier și un avertisment după ce România a intrat în recesiune: „O guvernare dacă nu este pentru oameni, atunci nu va mai fi deloc”