A VENIT ȘI AURUL PENTRU ANDREEA VĂCARU

0

Andreea Văcaru a încheiat la înălțime ediția din acest an a Cupei României la înot pentru seniori, tineret și juniori I-II, găzduită de bazinul olimpic „CS Mureșul” din Târgu Mureș, în perioada 18-20 iulie.

Astăzi, în ultima zi a competiției, sportiva clubului nostru a cucerit medalia de aur, în proba de 100 m spate – seniori. Andreea, înotătoare antrenată de Octavian și Eduardo Postolache, a încheiat concursul pe primul loc, cu timpul de 1:05.10, după ce…

Citește mai multe pe: https://www.ziardambovita.ro/a-venit-si-aurul-pentru-andreea-vacaru/

Similar Articles TEST

Share.
Exit mobile version