În acest weekend, polițiștii din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Vrancea au desfășurat o acțiune cu efective mărite, pentru asigurarea unui climat optim de ordine și siguranță publică pe raza localităților Gugești, Odobești și în comunele arondate. În acest context, polițiștii au legitimat peste 360 de persoane și au verificat aproximativ 205 autovehicule.
Citește mai multe pe: https://www.jurnaldevrancea.ro/peste-o-suta-de-sanctiuni-contraventionale-in-weekend-in-urma-controalelor-desfasurate-de-autoritati-in-mediul-rural/