CSM Târgu Jiu a primit o palmă zdravănă în etapa a 14-a a Ligii a 3-a de fotbal. Echipa condusă de Mario Găman a suferit o înfrângere fără drept de apel pe teren propriu, 0-5 (0-3), după un meci în care pur și simplu nu a contat. Partida a început rău, cu un autogol greu de imaginat, și a continuat cu o echipă gazdă care nu a avut ambiție, nerv și claritate pe faza ofensivă. În schimb, fiecare fază fixă a ardelenilor a fost un supliciu pentru defensivă adversă,…
Citește mai multe pe: https://www.gorjeanul.ro/dezastrul-cu-medias-greu-de-anticipat-gaman-am-fost-umiliti/
